O nas

Jesteśmy nowo otwartym centrum specjalistycznych gabinetów medycznych i fizjoterapii. Chcemy zgromadzić jak najwięcej specjalistów, którzy będą dostępni do udzielania wysokiej jakości opieki zdrowotnej w otoczeniu przyjaznym dla pacjentów.
Nasz ośrodek dba o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta. Wyposażyliśmy go starannie, zapewniając przestronne pomieszczenia, windę oraz dostosowane rozwiązania architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu każdy pacjent może czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Obecny profil specjalizacji w Centrum to:
kardiologia, pulmonologia, neurologia, chirurgia naczyniowa, endokrynologia, fizjoterapia.

Znajdujemy się 300 metrów od głównego skrzyżowania w centrum Będzina, przy ulicy Małobądzkiej otoczonej przez dzielnice mieszkalne Centrum, Syberka, Małobądz oraz Górki Małobądzkie. Na tym obszarze znajdują się przystanki dla wszystkich linii autobusowych i tramwajowych obsługujących miasto i powiat zapewniające szybki dojazd do Centrum Medycznego w Małobądzku. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z parkingu dla pacjentów, który umożliwia dotarcie na miejsce własnym środkiem transportu oraz bezpieczne zaparkowanie pojazdu.